fbpx
Full Logo

Короткий огляд

Рік:
2020

Напрямок:
сучасний

Площа:
102 м2

Команда

Автор проекту: Бондар Артем 

Візуалізації: Кривошеєнко Ольга

Візуалізації: Кузьменко Ксенія 

Задача

Перед нами було завдання створити практичний та стильний інтер’єр для холостяка із мінімальною кількістю декору.

Виконання

Інтер’єр квартири Tetris Hall вийшов комфортним і ергономічним. Зал і кухня розташувалися у панорамних вікон з шикарним видом на Київ. На невеликій площі ми зручно розмістили зону відпочинку із великим диваном, кухню з островом і обідній стіл. У такому рішенні була невелика проблема — бетонні пілони, які ми обіграли в зони зберігання. Решта місць для зберігання зробили закритими.

Майстер-спальня з гардеробом і санвузлом розташована окремо. Гра форм і освітлення створюють особливу атмосферу цього простору.

З огляду на основні побажання замовника, ми мінімізували наявність декору. Динаміку інтер’єру додає поєднання текстур мармуру та дерева, використання терраццо, освітлення та гра пісочних відтінків.

Особливості

У процесі створення проекту, ми запропонували зробити повне перепланування — кухню та загальний зал перенесли в ту частину квартири, де раніше розташовувалася спальня. Таке рішення зробило загальний простір більш повітряним, а спальню — таємничою.

Підвіконня в залі зробили сидячими, це практичне і візуально красиве рішення, яке гармонійно доповнює загальну концепцію.

Зв'язатись з нами
Прокрутіть