fbpx
Full Logo

Про
Quader

Архитектура:

Наша команда предлагает больше, чем архитектурный проект. Шаг за шагом, от идеи до реализации, мы воплощаем ваши стиль жизни и мировоззрение. Время перемен — уже сейчас. 

18660 м2

27 Проектов

9 Городов

Интерьер:

Мы реализовываем частные и коммерческие интерьеры, которые выражают индивидуальность и соответствуют поставленной задаче его владельцев с эстетической и функциональной точек зрения. Частный дом, квартира, магазин, ресторан – готовы создать любое ваше пространство.

17282 м2

60 Проектов

14 Городов

Характер

Quader — это бюро, которое более 6 лет работает в сфере архитектуры и дизайна. Работу над проектом мы начинаем с того, что узнаем максимум о заказчике: его ценности, увлечения и стиль жизни. Дальше — создаем синергию индивидуальности и функциональности.

Послуги

Наши услуги: архитектурное проектирование, дизайн интерьера, строительные и ремонтные работы.

Стоимость услуг зависит от самого проекта и рассчитывается индивидуально.  Мы всегда гарантируем высокое качество и работаем с ведущими поставщиками.

Создай свой стиль жизни с Quader!

Команда

Артем Бондар

Архітектор-дизайнер, співзасновник архітектурного бюро QUADER

«Архітектор, як диригент будь-якого будівельного процесу, повинен знати кожен його аспект і вміло керувати ним»

З дитинства Артем був захоплений будівництвом, закінчив архітектурний факультет КНУБА. Йому дуже подобається втілювати проекти в життя, бачити як вони з візуалізацій переходять в реальний світ.

Як співзасновник, він відповідає за стратегію розвитку бюро. Як провідний дизайнер, управляє проектами, складає кошторис, веде переговори з замовниками, підрядниками та партнерами.

Улюблена частина роботи — це, звичайно ж, створення концепції та втілення проекту в життя. Крім роботи, Артем любить екстрим і спорт — мотоцикли, вейк- і сноубординг. Обожнює гори.

Микола Гіп

Архітектор, співзасновник архітектурного бюро QUADER

«Мені подобаються соціальні, суспільно значущі проекти. Подобається проштовхувати свої ідеї, заручатися підтримкою інших людей. Підвищувати рівень масштабності і якості проектів»

Дідусь Колі був заслуженим будівельником України: будував, як багатоквартирне житло, так і соціальні проекти. Дружба з ним надихнула Колю закінчити архітектурний факультет КНУБА, щоб продовжити і примножити справу дідуся.

Як співзасновник, Коля відповідає за розвиток бюро в різних соціальних сферах, створює інвестиційні презентації. Як головний архітектор, займається організацією робочого процесу в сферах проектування та будівництва, веде комунікацію з клієнтами, супроводжує проект від концепції до реалізації. Іноді курує дизайн-проекти.

Коля любить стрільбу, біг, гірські та водні види спорту. Також йому дуже подобається готувати. Але найбільше захоплення — це, звичайно ж, архітектура.

Антон Ремовський

Головний візуалізатор

«Навіть коли працюєш візуалізатором, ти повинен розуміти на певному рівні, як працює архітектура і дизайн. Це не просто картинки, це моделювання реального середовища та реальних рішень»

У дитинстві Антон ходив у художню школу, спочатку він хотів займатися графічним дизайном, але потім зрозумів, що архітектура та дизайн йому подобаються більше і закінчив факультет дизайну (кафедра дизайн середовища) КДАДПМД ім. М. Бойчука.

У бюро Антон рендерить в 4К, складає мудборди, розробляє концепції. Періодично робить креслення дизайн-проектів і грає на гітарі. У нього їх цілих три.

Йому подобається втілювати незвичайні концепції, шукати нові рішення старих задач, використовувати нові форми та матеріали. Вважає, що найголовніше — це вкласти в проект ідею або вектор і зробити так, щоб їх можна було візуально прочитати.

Антон захоплюється малюванням та літературою. Грає на гітарі, синтезаторі і укулеле. Любить подорожувати і відвідувати музеї.

Ольга Кривошеєнко

Дизайнер-візуалізатор

«Для мене візуалізація — це якась альтернатива живопису, можливість виразити себе, своє розуміння естетики, працюючи з клієнтами, які з тобою на одній хвилі»

Оля з дитинства любить графіку, живопис і перебувати в процесі споглядання природи та людей. Це дуже надихає і допомагає бути в стані наповненості, що для її професії дуже важливо.

Вона закінчила факультет дизайну КНУТД. Для удосконалення своїх навичок пройшла додаткові курси по візуалізації в INSED school.

В бюро Оля робить мудборди, займається інтер’єрної візуалізацією та післяобробкою. Найбільше їй подобається розробляти інтер’єри дитячих і працювати з деталями.

Оля — дуже творча особистість. Вона любить піші прогулянки та хорошу поезію. Іноді пише короткі нариси.

Связаться с нами
Прокрутите