fbpx
Full Logo

Riviera Village House

Riviera Village House

Короткий огляд

Рік:
2021

Напрямок:
сучасний

Площа:
будинок – 500 м2, ділянка – 45 соток

Локація:
селище Riviera Village, Київська обл.

Мета

будівництво будинку для постійного проживання та відпочинку

Команда

Автор: Гіп Микола

Візуалізатор: Ремовский Антон

Команда: 15 чоловік (архітектор, конструктор, дизайнер, 2 візуалізатори, інженери опалення та вентиляції, інженер електричних мереж)

Завдання

Комплексне проектування та будівництво будинку для 2-х осіб. Важливо було врахувати потреби кожного члена сім’ї: власний гардероб, кабінет та санвузол.

Загальний простір повинен поєднувати функції вітальні, кухні та їдальні. Важливо, щоб господарі почувалися комфортно вдвох, але при цьому була можливість розмістити гостей.

Просторий гараж на два автомобіля, суміщений з майстернею для байку. У цьому блоці також розташована кімната персоналу.

Виконання

Головна складність проекту: рельєфна ділянка 

Спочатку ми запропонували виносні конструкції покрівлі, але потім погодили більш спрощені та сучасні форми. В результаті склалася цікава архітектурна композиція, але у виконанні простої геометрії.

У внутрішньому дворику (між зоною будинку та гаража) ми обіграли єдність із природою, залишивши зелену зону. У холодну пору року господарі зможуть проводити час на великій терасі, одна зона якої засклена.

Фасад декоровано силікатною штукатуркою у поєднанні з фасадною дошкою.

За рахунок великої площі вікон, будинок наповнений природним світлом. Це створює неповторну атмосферу затишку та релаксу, в особливості у поєднанні з панорамним пейзажем.

Особливості

Головна фішка проекту: облаштування безлічі зон відпочинку: патіо, відкрита та закрита тераси, внутрішній дворик, зона балкону на другому поверсі

Незважаючи на велику площу, приміщення в будинку вийшли комфортними для двох людей. Занадто великі зали створили б ілюзію порожнечі та беззмістовного використання простору. Тому кожне приміщення в будинку має суворе функціональне призначення. Передбачені підсобні зони: котельня, комора, госп. кімнати.На першому поверсі – кінозал, на другому – бібліотека.

Усього експлікація містить 25 внутрішніх приміщень та 3 зовнішніх (в т.ч. патіо та засклена тераса).

Зв'язатись з нами
Прокрутіть