fbpx
Full Logo

Lesniki Pool House

Lesniki Pool House

Короткий огляд

Рік:
2020

Напрямок:
фахверк

Площа:
170 м2

Команда

Автор: Гіп Микола

Візуалізації: Ремовський Антон

Дизайн: Бондарь Артем

Задача

Нашим завданням було створення будинку для активного відпочинку, який знаходиться на одній ділянці з основним, а також облаштування прибудинкової території зі зручним зонуванням біля басейну.

Основні побажання клієнта — використання натуральних матеріалів, панорамні вікна з видом на внутрішній двір і невеликий другий поверх для спальні господарів із гардеробною та санвузлом.

Виконання

Архітектура будинку виконана в стилі фахверк, особливості якого передбачають відкриті конструкції. Всі несучі елементи — з дерева, на бокових фасадах — натуральний камінь. Фальцева покрівля будинку має мінімальний ухил і досить великі виноси.
Для максимально комфортного проведення часу біля басейну ми провели детальне зонування. З одного боку кам’яної стіни розміщений вуличний душ, з протилежної — барбекю та обідній стіл. Лежаки розташовані на терасі уздовж басейну. Сам басейн поділений на велику центральну частину та на сектор поменше.

Особливості

Проектування будинку каркасного типу вимагає особливої уваги та професіоналізму — його якісна реалізація досить складна і залежить від багатьох факторів.

Маючи досвід у цьому, ми врахували всі особливості проектування каркасного будинку з точки зору високої ефективності (збереження тепла), стійкості від зовнішніх впливів (захист від вологи та вітру) та пожежної безпеки.

Зв'язатись з нами
Прокрутіть