fbpx
Full Logo

Lesniki Pool House Interior

Lesniki Pool House Interior

Короткий огляд

Рік:
2020

Напрямок:
сучасний

Площа:
170 м2

Команда

Автор проекту: Гіп Микола

Візуалізації: Ремовський Антон

Дизайн: Бондар Артем

Задача

Замовники цього проекту, молода сім’я, хотіли створити затишний інтер’єр будинку для активного відпочинку, в якому вони можуть зустрічатися і весело проводити час з друзями.

Їх основними побажаннями було використання натуральних матеріалів, спокійна колірна гамма та продумане планування.

Виконання

Перший поверх будинку спроектований, як зона загального користування, з передпокоєм, кухнею-їдальнею та вітальнею. Також на першому поверсі розташована гостьова спальня з окремим санвузлом . На другому розміщені мастер спальня з санвузлом та відкритим гардеробом. Також в будинку є свій великий тренажерний зал.

Інтер’єр будинку виконаний в сучасному стилі та м’яких теплих відтінках. Переважно без яскравих кольорових акцентів. По всьому будинку, крім санвузлів, наливна підлога і світло пофарбовані стіни у поєднанні з дерев’яними панелями. Також із натуральних матеріалів задіяні камінь і метал.

Особливості

Відкриті несучі конструкції будинку у вигляді балок на стелі доповнюють інтер’єр, як елемент дизайну, і гармонізують його з архітектурою, виконаною з натурального дерева в стилі фахверк.

У кухні-вітальні на себе звертає увагу, зонуючий простір, ефектній двосторонній камін обшитий мідними листами  і робоча зони кухні. При бажанні її можна закрити за допомогою механізму прихованих розкладних дверей, створюючи рівну поверхню з дерев’яною текстурою.

Зв'язатись з нами
Прокрутіть