fbpx
Full Logo

Green Hills

Green Hills

Короткий огляд

Рік:
2019

Напрямок:
класичний та сучасний

Площа:
410 м2

Команда

Автор проекту: Гіп Микола

Візуализації: Ремовський Антон

Архітектор: Юхимець Артем

Задача

Перед нами було завдання спроектувати будинок із урахуванням правил котеджного містечка — в класичному стилі, та з урахуванням побажань клієнта — гармонійно доповнити його, по можливості, сучасною архітектурою.

Виконання

Ми знайшли рішення і розробили архітектурний проект, який об’єднав обидва стилі, не порушуючи правила. Прибудова на задньому дворі, яка впирається в сосновий ліс є візуальним і функціональним центром будинку, виконана у сучасному стилі.

Темна клінкерна цегла на фасадах класичної частини будинку і сіра клінкерна плитка на сучасній — об’єднали дві різні форми так, що вони гармонійно доповнюють один одного.

У частині, що виконана в один поверх, ми розмістили майстер-спальню, вітальню і кухню. Класична частина будинку, яка знаходиться в іншому крилі, виконана в два поверхи —  в ній розташовані дитячі, ігрові та гостьові кімнати.

Особливості

Сучасний фасад будинку продовжує затишне патіо і басейн. На його зовнішніх бортах розташована система розсувного скляного огородження Fancy fence. За бажанням, її можна підняти або опустити. 

Басейн можна приховати за допомогою міцної рухомої платформи. Це дає можливість закрити його на холодну пору року або значно збільшити терасу, щоб розмістити на ній меблі та прийняти гостей.

Зв'язатись з нами
Прокрутіть