fbpx
Full Logo

Короткий огляд

Рік:
2020

Напрямок:
сучасний

Площа:
170 м2

Команда

Автор проекту: Бондар Артем

Візуалізації: Кривошеєнко Ольга

Задача

Замовники цього проекту — молода сім’я з дитиною. Їм набридли строкаті інтер’єри, тому їх головним побажанням було мінімум кольору, корпусних меблів і ніяких яскравих деталей. Вони хотіли, щоб їх новий інтер’єр, навіть з часом, не втратив актуальності.

Виконання

Ми розділили будинок на три зони: батьківська, дитяча і, як сполучна ланка між ними, кухня-їдальня-вітальня. У батьківській зоні розташовані спальня, гардеробна, ванна, санвузол і окрема тераса, в дитячій — дві спальні, одна з них з гардеробом, санвузол і пральня.

Стилістика монохромного інтер’єру плавно перетікає з однієї кімнати в іншу. На підлозі — плитка під камінь, на стінах — фарба. Задають ритм простору і роблять інтер’єр більш жвавим контрастні елементи в освітленні, меблях і текстилі, а також акценти у вигляді приглушеного теракотового кольору, які зустрічаються в дитячій кімнаті і санвузлі.

Особливості

Особливу увагу в інтер’єрі привертає чистий симетричний простір кухні без верхніх шаф. Він відділений візуально від загальної зони масивним і стильним островом по центру.

Щоб не перевантажувати простір, шафи були прибрані в спеціально відведену під цю мету кладову збоку. Поруч з нею, в ніші ми розмістили  всю побутову техніку, включаючи вертикальні елементи (холодильник, кавоварка).

Вбудовані гіпсові точкові світильники, які забезпечують основне освітлення, візуально виглядають ніби продавленими в площину. Просте, але дуже привабливе рішення.

Зв'язатись з нами
Прокрутіть